Sırala

Mutfaklarda özgün çizgiler ile yaratılan sıradışı bir tarz, kaliteli ankastre ürünleri ile mümkün. Teka, evin kalbinin attığı mutfaklara bambaşka bir görünüm kazandırmak için hem üst düzey tasarımları hem de akılcı işlevsel özellikleri bir araya getiriyor. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi, kaliteden ödün vermeyen ürünlerde aynı anda sunuyor.


Mutfak gereçleri, vitrifiye, banyo, endüstriyel kaplar, lavabo, ankastre ürünleri ile kaliteyi mutfağın her noktasına yansıtan Teka, içinde olmaktan mutluluk duyulan alanlar yaratıyor. Bugün, üç kıtada 25 üretim noktası ile tüketicileri en iyiyi ulaştırmayı hedefleyen Teka, milyonlarca mutfağa imzasını atıyor.


Daima kendini geliştirme üzerine kurduğu üretim stratejsi ile mükemmeli hedefleyen Teka, Tekaflex indüksiyonlar, Hydroclean fırınlar, iHood gereçleri gibi yenilikçi ürün serileri ile de fark yaratıyor. Teka ürünleri ile mutfağınızı yeniden yaratmak için, Yapımarka kategorilerinden dilediğiniz Teka ürününü seçin. Güvenli alışveriş sistemi ile seçtiğiniz ürün kolayca sizin olsun!

Teka Teka DEP 60 Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz
708,00 TL
Hemen Al
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo
Teka TEKA HLX 60 4G AL AL GÜMÜŞ GAZLI OCAK
1282,65 TL
Hemen Al
Aynı Gün Kargo
Teka TEKA HE 615 INOX FIRIN
2379,15 TL
Hemen Al
Aynı Gün Kargo
Teka Teka Forsqure 790 TG Black Tegranit Eviye
1699,15 TL
Hemen Al
Aynı Gün Kargo
Teka TEKA ATV 60 SİYAH DAVLUMBAZ
1571,65 TL
Hemen Al
Aynı Gün Kargo
Gösteriliyor : 1-60 (Toplam 324)
1 2 3 4 5 6