Filtrele

Fiyat

Fiyat: TL TL
Temizle

Evinizde, ofisinizde, hizmet binalarında ve diğer tüm yaşam alanlarında alanında dünya liderliğini yıllardan beri koruyan Philips’i tercih edenlerin memnuniyeti, verdiği güvenden geliyor.


Hollanda’da doğan ve sağlık, aydınlatma, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, ağız sağlığı ürünleri, ev gereçleri ve dijital yaşam ürünleri ile kusursuz teknolojisini bir araya getiren Philips ürünleri, Yapımarka çatısı altında yer alıyor.


Evin ferahlığını direkt olarak etkileyen ve aynı zamanda dekorasyona verdiği katkı ile incelikle dizayn edilmesi gereken aydınlatma sistemleri, Philips’in kusursuzluğu ilke edinen ürünlerinde hayat buluyor. Philips aydınlatma ürünleri, içinde bulunduğunuz tüm mekanlara yepyeni bir görünüm katarak aydınlatma ihtiyacınızı karşılıyor. Böylece temel ihtiyaçlarınızı karşılarken dahi mükemmel mekanlar yaratabilmenin mutluluğu her zaman sizinle kalıyor.


Siz de Philips aydınlatma ürünlerini Yapımarka’nın güvenilir alışveriş sistemi ile sayın alın, mekanınıza bambaşka bir dokunuş kazandırın.