Filtrele

Fiyat

Fiyat: TL TL
Temizle

Seramiğin kullanışlı, estetik ve öncü hatlarını evinizin ve diğer yaşam alanlarınızın her yerinde kullanın! Kalebodur, sadece banyolarla kalmıyor, mutfak, odalar, bahçe ve havuzlar gibi birçok alanda kalitesi ile kendini gösteriyor. Sağlam yapısı, kaliteli dokusu, özgün tasarımları, renklerini ve desenlerini yıllarca koruyan dayanıklı işçiliği ile yapılarınızda güzelliği yeniden tanımlayacak Kalebodur, içinde olmaktan keyif alınan yaşam alanları ortaya çıkarıyor.


Her detayı ile prestiji çağrıştıran Kalebodur ürünleri; doğal taş dokulu, ahşap görünümlü, minimal esintili, country stili, canlı renkli, geometrik desenli, floral, naturel ve daha birçok tarza göz kırpan yalın tasarımları ile sizin yön verdiğiniz dekorasyona mükemmel uyum sağlamayı bilir.


Kale Grup uzmanlığını arkasına alan ve yarım asırdan uzun süredir gün be gün artan tecrübenin zenginliğine sahip olan Kalebodur ürünleri, sizin de yaşam alanlarınızda fark yaratsın. Yer karoları ve seramik ürünleri ile aradığınız konforu mükemmel görünümle birleştiren Kalebodur ürünlerine siz de Yapımarka’nın güvenilir alışveriş sistemi ile ulaşın.