Filtrele

Fiyat

Fiyat: TL TL
Temizle

İçinde huzurla yer aldığınız, sıcaklığı ve güveni ile tüm yaşamınızı değiştiren yaşam alanlarınızın huzurunun arkasında, yıllardanberi süregelen uzmanlığı ile Kalekim var. Kalekim, yapı kimyasalları alanında edindiği tecrübesini, yapılarda sağlamlık, dayanıklılık, efektif kullanım ve ekonomi sağlamak için yapı sektörüne sunuyor.


Tüm yapılar için ders, dolgu, iç cephe sıva, dış cephe sıva, iç cephe boya, dış cephe boya, mantolama sistemleri, çimento, poliüretan ve epoksi yapıştırıcılar, su izolasyon malzemeleri, yüzey hazırlık malzemeleri mastikler, köpükler, endüstriyel zemin kaplamalarını da içeren geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kalekim, günümüzde birçok yapının sahibi ve uygulayıcıları tarafından güvenle tercih ediliyor.


Kale Grup’un sektöründe saygın bir yer edinmiş ismini gururla taşıyan Kalekim, işinin profesyonellerinin yanı sıra, ev kullanıcılarının da en büyük yardımcılarından biri. Tüm yapılarınız için usta işi bir dokunuş ve güvenle sırtınızı yaslayabileceğiniz bir sağlamlık için Kalekim’in ihtiyacınıza yönelik tüm ürünlerini, Yapımarka’da online alışveriş keyfi ile satın alabilirsiniz.