Filtrele

Fiyat

Fiyat: TL TL
Temizle

Bir yapının, içinde bulunan insanlara güven vermesi ve yapı içinde akan hayatın huzurlu ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için, altyapının önemini bilen bir isim var. K.A.S, binalarda tesisatın dayanıklı ve sağlam olması için durmaksızın çalışıyor. K.A.S, 1970 yılında başladığı üretim faaliyetlerine ilk günden bei sahip olduğu heyecanla ve aynı  titizlikle devam ediyor. Evlerinizde, ofislerinizde ve kullanmak istediğiniz tüm yapılarda kaliteli üretim süreçlerinden geçirdiği ürünlerle yanınızda olsan K.A.S, 300’e yakın ürün kategorisinde, 600’den fazla ürün çeşidini bir araya getirerek tüketicilerin ihtiyaçlarını en küçük detaylara kadar karşılıyor.

Kombi gaz flexleri, kombi bağlantı flexleri, kombi gaz bağlantıları, su bağlantı flexleri, su somunları, kompozit borular, dirsekler, vanalar, batarya altları, kelepçeler, armatürler ve daha birçok ürünü bulabileceğiniz K.A.S ürün skalasında tesisata dair en ince detaylara ulaşabilrisiniz.


Güvenle kullanabileceğiniz tesisat ürünleri ile K.A.S, Yapımarka’nın online alışveriş çatısı altında yer alıyor. Siz de ihtiyacınız olan tüm tesisat malzemeleri için K.A.S’ı tercih edin, Yapımarka’nın güvenli alışveriş sistemi ile tesisat ihtiyaçlarınızı temin edin.