Filtrele

Fiyat

Fiyat: TL TL
Temizle

Mutfaklarda özgün çizgiler ile yaratılan sıradışı bir tarz, kaliteli ankastre ürünleri ile mümkün. Teka, evin kalbinin attığı mutfaklara bambaşka bir görünüm kazandırmak için hem üst düzey tasarımları hem de akılcı işlevsel özellikleri bir araya getiriyor. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi, kaliteden ödün vermeyen ürünlerde aynı anda sunuyor.


Mutfak gereçleri, vitrifiye, banyo, endüstriyel kaplar, lavabo, ankastre ürünleri ile kaliteyi mutfağın her noktasına yansıtan Teka, içinde olmaktan mutluluk duyulan alanlar yaratıyor. Bugün, üç kıtada 25 üretim noktası ile tüketicileri en iyiyi ulaştırmayı hedefleyen Teka, milyonlarca mutfağa imzasını atıyor.


Daima kendini geliştirme üzerine kurduğu üretim stratejsi ile mükemmeli hedefleyen Teka, Tekaflex indüksiyonlar, Hydroclean fırınlar, iHood gereçleri gibi yenilikçi ürün serileri ile de fark yaratıyor. Teka ürünleri ile mutfağınızı yeniden yaratmak için, Yapımarka kategorilerinden dilediğiniz Teka ürününü seçin. Güvenli alışveriş sistemi ile seçtiğiniz ürün kolayca sizin olsun!